Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapiLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Duyuru..Hocalı Katliamını Unutma, UNUTTURMA!
" LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK"!!!... Icon_minitimeSalı Şub. 28, 2012 8:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» Basit yaşayacaksın. Basit
" LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK"!!!... Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:48 am tarafından Misafir

» Aşk 29 Harftir..
" LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK"!!!... Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:48 am tarafından Misafir

» SENi SEViYORUM
" LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK"!!!... Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:47 am tarafından Misafir

» BÖYLE SEVDİM İŞTE
" LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK"!!!... Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:44 am tarafından Misafir

» Delinin Veliye Tavsiyesi
" LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK"!!!... Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:44 am tarafından Misafir

» Dört Dirhemlik Gömlek
" LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK"!!!... Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:44 am tarafından Misafir

» Eğer Göndermeseydi

» Nereden ve Nasıl aldın
" LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK"!!!... Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:43 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

" LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK"!!!...

YazarMesaj
AyMaRaLCaN
Admin
AyMaRaLCaN

" LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK"!!!... Empty
MesajKonu: " LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK"!!!...   " LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK"!!!... Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 5:52 pm

Bir zamanlar bir yerlerde kör bir genç yaşıyordu ve bu kör genç kendisinden nefret ediyordu çünkü kör bir yaşamı vardı.

Göremediği için hiç birşeyi ve hiç bir kimseyi sevemiyordu herkesten ve her şeyden nefret ediyordu ama kız arkadaşı hariç.

Kör yaşamında sevdiği tek şey kız arkadaşıydı.

Bir gün kız arkadaşına, eğer dünyayı görebilseydi onunla evlenmeyi kabul edebileceğini söyledi. Kız arkadaşıda onu çok mutlu ettiğini söyledi..

Günlerden bir gün şans gencin yüzüne güldü ve birisi ona bir çift gözünü bağışladı.

Sonra genç her şeyi görmeye başladı ağaçları çiçekleri kısaca artık dünyayı görüyordu, hatta kız arkadaşını bile.

Kız arkadaşı ona sordu şimdi artık her şeyi görüyorsun. Söylediğin gibi benimle evlenecekmisin? dedi.

Genc şoktaydı kız arkadaşını gördüğünde dona kalmıştı. Çünkü kız arkadaşı kördü!...

Çok özür dilerim dedi genç, seninle evlenemem çünkü sen körsün dedi.

Kız çok üzüldü ve ağlayarak ordan uzaklaşmaya başladı biraz ileri gidince durdu ve geriye dönüp gence şunu söyledi :

" LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK "........alinti

к ι η α ∂ ι g ι η ι z L α к ι η α η м α ∂ ι к C α ö L ü м ѕ ι z ι в υ L м α z . .
http://ay-maral-can.tr.gg/

" LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK"!!!...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "YILLAR" ve "BİR AVUÇ GÖZYAŞI"FERDI TAYFUR
» "İşlerim çok. Başka hiçbir şeye bakamıyorum."
» Bu Gence Öldü Demeyin Lütfen...