Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapiLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Duyuru..Hocalı Katliamını Unutma, UNUTTURMA!
Atatürk'ten altın sözler Icon_minitimeSalı Şub. 28, 2012 8:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» Basit yaşayacaksın. Basit
Atatürk'ten altın sözler Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:48 am tarafından Misafir

» Aşk 29 Harftir..
Atatürk'ten altın sözler Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:48 am tarafından Misafir

» SENi SEViYORUM
Atatürk'ten altın sözler Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:47 am tarafından Misafir

» BÖYLE SEVDİM İŞTE
Atatürk'ten altın sözler Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:44 am tarafından Misafir

» Delinin Veliye Tavsiyesi
Atatürk'ten altın sözler Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:44 am tarafından Misafir

» Dört Dirhemlik Gömlek
Atatürk'ten altın sözler Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:44 am tarafından Misafir

» Eğer Göndermeseydi

» Nereden ve Nasıl aldın
Atatürk'ten altın sözler Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:43 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

******'ten altın sözler

YazarMesaj
AyMaRaLCaN
Admin
AyMaRaLCaN

Atatürk'ten altın sözler Empty
MesajKonu: ******'ten altın sözler   Atatürk'ten altın sözler Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 11:03 pm

Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini, daha sonra istikballerini kaybetmeye mahkumdur.

ÇALIŞMANIN ÖNEMİNİN VURGULAYAN VE ATATÜRKÜ DESTEKLEYEN DİNİ SÖZLER

insan için kendi çalıştığından başkası yoktur.(necm_39)

Yaratan Rabbinin adıyla oku!(alak-1)

Hiç kimse el emeğiyle kazandığından daha hayırlı bir lokma yememiştir.(Hadis-i Şerif)

Çalışanlar kötülük etmeye vakit bulamazlar.Çalışmayanlar ise,kendilerini kötülükten kurtaramazlar.(Hz.Ali)r.a.

Hikmet ve ilim müminin kaybolmuş malıdır , onu nerede bulursa hemen alsın..(hadis-i şerif)

ilim Çin'de de olsa alınız..(Hadis-i şerif)

çalışınız, kendinizi bırakmayınız. çünkü herkes ne iş için yaratılmısa, o iş kendisine kolay hale getirilir. (hadis-i şerif)

alıntıdır.
http://ay-maral-can.tr.gg/

******'ten altın sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Altın Saçlı Kız Masalı