Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapiLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Duyuru..Hocalı Katliamını Unutma, UNUTTURMA!
10 Kasım ulu önder Mustafa Kemal Atatürkümüzün ölüm yıl dönümü Icon_minitimeSalı Şub. 28, 2012 8:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» Basit yaşayacaksın. Basit
10 Kasım ulu önder Mustafa Kemal Atatürkümüzün ölüm yıl dönümü Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:48 am tarafından Misafir

» Aşk 29 Harftir..
10 Kasım ulu önder Mustafa Kemal Atatürkümüzün ölüm yıl dönümü Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:48 am tarafından Misafir

» SENi SEViYORUM
10 Kasım ulu önder Mustafa Kemal Atatürkümüzün ölüm yıl dönümü Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:47 am tarafından Misafir

» BÖYLE SEVDİM İŞTE
10 Kasım ulu önder Mustafa Kemal Atatürkümüzün ölüm yıl dönümü Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:44 am tarafından Misafir

» Delinin Veliye Tavsiyesi
10 Kasım ulu önder Mustafa Kemal Atatürkümüzün ölüm yıl dönümü Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:44 am tarafından Misafir

» Dört Dirhemlik Gömlek
10 Kasım ulu önder Mustafa Kemal Atatürkümüzün ölüm yıl dönümü Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:44 am tarafından Misafir

» Eğer Göndermeseydi

» Nereden ve Nasıl aldın
10 Kasım ulu önder Mustafa Kemal Atatürkümüzün ölüm yıl dönümü Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:43 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

10 Kasım ulu önder Mustafa Kemal ******ümüzün ölüm yıl dönümü

YazarMesaj
AyMaRaLCaN
Admin
AyMaRaLCaN

10 Kasım ulu önder Mustafa Kemal Atatürkümüzün ölüm yıl dönümü Empty
MesajKonu: 10 Kasım ulu önder Mustafa Kemal ******ümüzün ölüm yıl dönümü   10 Kasım ulu önder Mustafa Kemal Atatürkümüzün ölüm yıl dönümü Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 11:31 pm

10 kasım 1938 yılında Ulu önder Mustafa Kemal ****** o kadar güzel şeyler bırakmışki arkasında biz bunun kıymetini bilmeliyiz.

Bazı sözleri vardı Ulu önder ******’ün işte onlardan biri bu söz şimdiki gençliğe ulu Önder ****** öldedi kalbimizde yaşıyor onu ancak bizler yaşatabiliriz işte ulu Önde ******’ün bizlere bıraktığı güzel bir söz..

Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.

İşte ulu önder ******ümüzün bizlere bıraktığı çok güzel bir söz tabi bunu anlamak gerek bu yazıyı okuyup geçmek değil derinlerine inmek gerek.

Ben bu yazıdan çıkardığım şu yani biz gençlere benim yüzümü görmek beni görmek değildir. Beni görmek demek benim hislerimi, duygularımı, fikirlerimi, düşüncelerimi anlıyorsanız bu benim için yeterlidir..
Dygsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
http://ay-maral-can.tr.gg/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 10 KASIM 1938 ATATÜRK’ÜN ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ – Konuşma Metni
» Mustafa kemal hakkinda bilinmesi gereken 30 ozel sey
» 10 Kasım Yazıları-******'ün Ölüm Yıldömümü ile ilgili Makale ve yazılar