Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapiLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Duyuru..Hocalı Katliamını Unutma, UNUTTURMA!
10 KASIM 1938 ATATÜRK’ÜN ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ – Konuşma Metni Icon_minitimeSalı Şub. 28, 2012 8:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» Basit yaşayacaksın. Basit
10 KASIM 1938 ATATÜRK’ÜN ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ – Konuşma Metni Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:48 am tarafından Misafir

» Aşk 29 Harftir..
10 KASIM 1938 ATATÜRK’ÜN ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ – Konuşma Metni Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:48 am tarafından Misafir

» SENi SEViYORUM
10 KASIM 1938 ATATÜRK’ÜN ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ – Konuşma Metni Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:47 am tarafından Misafir

» BÖYLE SEVDİM İŞTE
10 KASIM 1938 ATATÜRK’ÜN ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ – Konuşma Metni Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:44 am tarafından Misafir

» Delinin Veliye Tavsiyesi
10 KASIM 1938 ATATÜRK’ÜN ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ – Konuşma Metni Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:44 am tarafından Misafir

» Dört Dirhemlik Gömlek
10 KASIM 1938 ATATÜRK’ÜN ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ – Konuşma Metni Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:44 am tarafından Misafir

» Eğer Göndermeseydi

» Nereden ve Nasıl aldın
10 KASIM 1938 ATATÜRK’ÜN ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ – Konuşma Metni Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:43 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

10 KASIM 1938 ATATÜRK’ÜN ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ – Konuşma Metni

YazarMesaj
AyMaRaLCaN
Admin
AyMaRaLCaN

10 KASIM 1938 ATATÜRK’ÜN ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ – Konuşma Metni Empty
MesajKonu: 10 KASIM 1938 ATATÜRK’ÜN ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ – Konuşma Metni   10 KASIM 1938 ATATÜRK’ÜN ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ – Konuşma Metni Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 11:32 pm

Türk İstiklal Mücadelesinin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ******’ü, ebediyete intikalinin 71'inci yıl dönümünde rahmetle, şükranla anıyoruz.

Bu yıl 10 Kasım’da, işaret ettiği muasır medeniyetleri aşma hedefine doğru daha çok mesafe almamız gerektiğini ve ülkemiz üzerine dönem oyunların farkında olmamız gerektiğini vurgulayarak konuşmama başlamak istiyorum.

En büyük eserim dediği Türkiye Cumhuriyeti, son yıllarda bölgesinde ve dünyada üzerine planlar yapılan bir ülke haline gelmiştir. Önemli kavşak noktasında bulunan ülkemiz halklarını bugüne kadar bölmeye çalışmışlar, kardeş kavgası içine çekmeye çalışmışlar, bundan dolayı bir çok vatandaşımız hayatını kaybetmiştir.

Son günlerde bu kardeş kavgası tekrardan yaptırılmak isteniyor ve ülkemiz bölünmeye çalışılıyor. Bizler bu oyunlara gelmemeliyiz. Ülkemiz halkları arasındaki dayanışmayı, sevgi ve saygıyı koruyarak, bu oyunlara gelmeyeceğimizi bir daha tüm dünyaya göstermeliyiz.

Bizler, Ulu önder Gazi Mustafa Kemal ******’ün bizlere emanet bıraktığı demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olan Cumhuriyetimizi bütün değer ve kurumlarıyla yaşatmak zorundayız. Geleceğimiz olan sizler, Türkiye Cumhuriyeti’ni ve ****** ilke ve devrimlerini ilelebet yaşatacaktır.
http://ay-maral-can.tr.gg/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 10 Kasım ulu önder Mustafa Kemal ******ümüzün ölüm yıl dönümü
» 10 Kasım Yazıları-******'ün Ölüm Yıldömümü ile ilgili Makale ve yazılar
» Sekerat (Ölüm Anı ve Ölüm Acısı)